Kolekcja Premium – poduszki i kołdry naturalne z puchu i pierza

Marzy Ci się błogi odpoczynek na lekkiej jak chmurka poduszce? A może szukasz kołdry idealnej – nie za ciepłej, nie za zimnej…? Nasza kolekcja Premium to wysoko wyselekcjonowane materiały, ekologiczne rozwiązania i jakość, która zachwyca! Sprawdź, co dokładnie zawiera nasza kolekcja i dlaczego warto po nią sięgnąć!

Wysoka jakość i naturalne składy

Jakość klasy „premium”

Kolekcja Premium, jak sama nazwa wskazuje, powstała z myślą o bardzo wymagających Klientach. Tych, którzy cenią zarówno bliskość z naturą, jak i najwyższej jakości materiały. Kołdry i poduszki do spania z kolekcji Premium to wyłącznie najwyższej jakości inlet. Ścianka wewnętrzna i zewnętrzna 3-centymetrowa zapewnia doskonałą wygodę i komfort. Wypełnienie z puchu gęsiego lub kaczego wykazuje właściwości termoizolacji oraz jest lekkie, a zarazem sprężyste.

Kolekcja składa się z kilkudziesięciu modeli zarówno poduszek, jak i kołder. Różne kształty i rozmiary zapewniają naszym Klientom możliwość dobory produktu do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W kolekcji znajdziesz zarówno mniejsze egzemplarze, np. dla dzieci, jak i ogromne kołdry małżeńskie – do wyboru, do koloru!

Pierze poddawane jest dokładnej obróbce, a poszycie ma idealną grubość. Wszystko po to, aby ukoić Twoje zmysły! Ani nie poczujesz charakterystycznego zapachu, ani nie przeszkodzą Ci w dotyku drobne pióra. Jednocześnie nadal otrzymujesz 100% naturalny produkt, który pozwoli Ci poczuć w swojej sypialni bliskość z cyklem natury!

Kolekcja Premium wyposażona jest w praktyczne opakowanie typu walizka. Dzięki niej transport i przechowywanie produktów są niezwykle łatwe. Dodatkowo otrzymujesz gwarancję aż 10 lat użytkowania! Jak to możliwe? Surowce, z których wykonywane są nasze poduszki do spania i kołdry, przechodzą dokładną selekcję i weryfikację jakości na każdym etapie. Szyjemy je w Polsce, w małej szwalni, gdzie możemy zwracać uwagę na najmniejszy nawet ścieg i każdą niteczkę.

Sprawdź produkty z tej niezwykłej kolekcji i wybierz te, które najlepiej odpowiedzą na Twoje aktualne potrzeby.


Kolor lamówki

Wypełnienie

Wyświetlanie 1–12 z 72 wyników

Produkty
Luxury Dreams

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz -10% rabatu na pierwsze zakupy. Bądź również na bieżąco z naszymi promocjami oraz ofertą produktów. Poznaj wskazówki i porady, jak wybrać kołdrę i poduszkę, zadbać o dobry sen oraz wiele więcej.

Sprawdź nasze pozostałe kolekcje i odkryj zalety naturalnej pościeli Luxury Sweet Dreams