Luxury Sweet Dreams by AMIDOWN

O nas

Cześć! Fajnie, że tu jesteś!

Team LuxurySweetDreams to Milena i Dawid, nasze 2 wspaniałe córki i pies Coffe.
Najkrócej o nas? W naszych żyłach, zamiast krwi musi płynąć puch. O naszych poduszkach i kołdrach możemy mówić godzinami. O tym, jak szukamy najlepszego na świecie pierza, jak starannie ważymy puch i jak przyglądamy się każdej nitce szwów.

Dlaczego właśnie puchowe
poduszki i kołdry?

Wszystko, co tworzymy, powstaje z miłości do natury. Wierzymy, że wspólna odpowiedzialność społeczna może zmienić świat. Dlatego postanowiliśmy zamieszkać w samym sercu Polski, w malowniczej krainie otoczonej lasami i jeziorami. Zbudowaliśmy tam drewniany dom. I uwielbiamy spędzać w nim czas. To on zainspirował nas, aby zająć się produkcją puchowych kołder i poduszek.

Skoro wstęp mamy za sobą, to pora poznać nas bliżej 

Milena
& Dawid


Dawid w oczach Mileny

To nasz CEO. Miłośnik podróży, dobrego jedzenia, języków obcych, pasjonat wypraw. Uwielbia poznawać nowych ludzi i ich kulturę. Ciekawi go niemal wszystko. Od zawsze powtarza, że wybierze się w podróż życia na odległe krańce świata, a ja wierzę, że uda mu się to zrealizować. Tak jak mocno wierzyłam, że zrealizuje jedno ze swoich marzeń – stworzy swoją markę kołder i poduszek z najwyższej jakości surowców.

Tak jak pasjonuje go życie, tak równie mocno pasjonują go naturalne wypełnienia z puchu i pierza. I to już od 13 lat. Wydaje mi się, że nie ma rzeczy, której by Dawid nie wiedział o puchu. Ale on powtarza, że to ocean wiedzy, który niezmiennie zamierza zgłębiać.

Uwielbiam obserwować go w pracy – jego zaangażowanie, podejście do biznesu, rozmowy z kontrahentami. Za sukcesem każdego najmniejszego kontraktu stoi ON. Bo biznesy robi się tak naprawdę z ludźmi, a dla Dawida relacje z ludźmi to najwyższa wartość.

Milena w oczach Dawida

Zastanawiam się jak w kilku słowach napisać Wam jaka, jest jej rola w naszym projekcie? Milena to nasz menedżer. Mama 2 wspaniałych córek, żona, pasjonatka fotografii, organizatorka i kolekcjonerka życia codziennego. Kobieta o niespotykanej wrażliwości. Zawsze widzi i dostrzega więcej. Jednocześnie twardo stąpa po ziemi, odpowiedzialna i dobrze zorganizowana, z bagażem osobistych doświadczeń i dystansem do życia.

To typowy BACKSTAGE 😊 Człowiek od realizacji zadań specjalnych. Wprowadza w życie moje pomysły. Buduje markę, tworzy treści, opiekuje się social mediami, czyli zajmuje się tym wszystkim, co dostrzega Wasze oko. Ciągle pracuje, by tworzyć dla Was jeszcze lepsze i bardziej wartościowe rzeczy.

Kołdry i poduszki z
naturalnego puchu i pierza

 

Czy może być coś bardziej naturalnego od zdrowego snu? Ale zdrowy sen to nie puchowe poduszki i kołdry z popularnych sieciówek. My chcieliśmy stworzyć poduszki, przy których słowa „naturalne” i „ekologiczne” to nie marketingowy bon mot podbijający sprzedaż, ale prawda, za którą możemy poręczyć własnym słowem.

Dlatego stworzyliśmy mały, rodzinny zakład, w którym sami doglądamy każdego etapu powstawania poduszek i kołder. Nie produkujemy na masowy rynek, ale stawiamy na butikowych odbiorców, którzy cenią wysoką jakość. Półprodukty dobierane do Naszych kołder są naprawdę wyselekcjonowane bardzo uważnie. Materiał, jest lekki, delikatny, miły w dotyku i w 100% naturalnie bawełniany. A puchy które Cię ocieplają to jest niesamowita petarda. Raz się prześpisz pod Naszą kołderką, a będziesz się zastanawiał dlaczego dlaczego dopiero teraz ją kupiłeś. Gwarantujemy, że nie wrócisz do innej kołdry.

Chcemy, aby z naszymi poduszkami i kołdrami było Ci tak wygodnie,
jak nam w naszym drewnianym domu.
Dasz się zaprosić?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.