Kolekcja Dream – poduszki i kołdry z pierza i puchu kaczego i gęsiego

Lekka jak piórko, przyjemna w dotyku i naturalna… Taka jest nasza kolekcja DREAM! Co ją wyróżnia? Starannie wyselekcjonowany puch kaczy lub gęsi – do wyboru, o mniejszej zawartości puchu i sprężystości niż w kolekcji PREMIUM, dzięki któremu możesz otrzymać bardziej budżetowe rozwiązanie, jednocześnie nie rezygnując z naturanlego wypełnienia! Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć po poduszki i kołdry z kolekcji DREAM od Luxury Sweet Dreams!

100% naturalnych produktów w przystępnej cenie

Wszystkie produkty tworzymy ręcznie, w poszanowaniu natury, wybierając jedynie najlepsze materiały. Inspiruje nas idea slow life i bliskość z drugim człowiekiem. To właśnie dlatego dostarczamy naszym Klientom najlepiej wyselekcjonowane materiały, wytwarzane w duchu hand made.

Nasza kolekcja Dream to doskonale dobrane naturalne  półprodukty, delikatne, miękkie, sprężyste poduszki z naturalnego białego pierza gęsiego oraz kaczego z zawartością 15% puchu oraz 85% miękkich, półpuchowych piórek.

To jednak nie wszystko! Znajdziecie w niej również ciepłe, oddychające kołdry w różnych rozmiarach. Dzięki temu, że oferujemy możliwość kupowania produktów na sztuki, możesz sam skomponować idealny zestaw dla siebie, w wybranej wielkości! 

Niezależnie od tego, czy cenisz lekki chłód w sypialni, czy też poszukujesz zawsze cieplejszych rozwiązań, kołdra i poduszka z naturalnymi wypełnieniami z pierza i puchu będą dla Ciebie idealne! Ich wysokie właściwości termoizolacji doskonale dbają o temperaturę podczas snu. 

Kolejna cecha charakterystyczna kolekcji, która jest warta podkreślenia, to 100 % inlet bawełniany o grubym, nieprzepuszczalnym splocie. Każda nasza poduszka ma podwójną ściankę, która dodatkowo zabezpiecza przed przepuszczaniem pierza. Brzeg wykończony jest wysokiej jakości bawełnianą lamówką.

Wszystkie nasze poduszki i kołdry w kolekcji DREAM zostały opakowane w praktyczne torby, które ułatwią przechowywanie. Sprawdź poduszki i kołdry z tej oferty i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie!


Kolor lamówki

Wypełnienie

Wyświetlanie 1–12 z 47 wyników

Produkty
Luxury Dreams

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz -10% rabatu  na pierwsze zakupy. Bądź również na bieżąco z naszymi promocjami oraz ofertą produktów. Poznaj wskazówki i porady, jak wybrać kołdrę i poduszkę, zadbać o dobry sen oraz wiele więcej.

Sprawdź nasze pozostałe kolekcje i odkryj zalety naturalnej pościeli Luxury Sweet Dreams

Kolekcja

Eco

Kolekcja

Premium