Kolekcja Dream – poduszki i kołdry z pierza kaczego

Lekka jak piórko, przyjemna w dotyku i naturalna… Taka jest nasza kolekcja Dream! Co ją wyróżnia? Starannie wyselekcjonowany puch kaczy, dzięki któremu możesz otrzymać bardziej budżetowe rozwiązanie, jednocześnie nie tracąc na najwyższej jakości! Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć po poduszki i kołdry z pierza kaczego od Luxury Sweet Dreams!

Najwyższa jakość w przystępnej cenie

Wszystkie produkty tworzymy ręcznie, w poszanowaniu natury, wybierając jedynie najlepsze materiały. Inspiruje nas idea slow life i bliskość z drugim człowiekiem. To właśnie dlatego dostarczamy naszym Klientom najlepiej wyselekcjonowane materiały, wytwarzane w duchu hand made.

Nasza kolekcja Dream zawiera osiem doskonałych, miękkich i sprężystych poduszek z puchu kaczego – w różnych rozmiarach. To jednak nie wszystko! Znajdziecie w niej również ciepłe, a jednocześnie przepuszczające powietrze kołdry w pięciu różnych rozmiarach. Dzięki temu, że oferujemy możliwość kupowania produktów na sztuki, możesz sam skomponować idealny zestaw dla siebie, w wybranej wielkości!

Niezależnie od tego, czy cenisz lekki chłód w sypialni, czy też poszukujesz zawsze cieplejszych rozwiązań, kołdra i poduszka z pierza kaczego będą dla Ciebie idealne! Ich wysokie właściwości termoizolacji doskonale dbają o temperaturę podczas snu.

Kolejna cecha charakterystyczna kolekcji, która jest warta podkreślenia, to 100 % inlet bawełniany o grubym, nieprzepuszczalnym splocie. Podwójna ścianka dodatkowo zabezpiecza przed przepuszczaniem pierza. Brzeg wykończony jest wysokiej jakości bawełnianą lamówką.

Wszystkie nasze poduszki i kołdry naturalne z puchu i pierza w kolekcji zostały opakowane w praktyczne torby, które ułatwią przechowywanie. Sprawdź poduszki i kołdry z tej oferty i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie!


Kolor lamówki

Wypełnienie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Produkty
Luxury Dreams

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz -10% rabatu na pierwsze zakupy. Bądź również na bieżąco z naszymi promocjami oraz ofertą produktów. Poznaj wskazówki i porady, jak wybrać kołdrę i poduszkę, zadbać o dobry sen oraz wiele więcej.

Sprawdź nasze pozostałe kolekcje i odkryj zalety naturalnej pościeli Luxury Sweet Dreams