Luxury Sweet Dreams

Poduszki z pierza kaczego i gęsiego

Krótka drzemka czy głęboki sen? Poduszki Luxury Sweet Dreams zapewnią Twojemu ciału maksymalne odprężenie zawsze, gdy masz ochotę na relaks. Gdy dotkniesz naszej poduszki poczujesz gładką biel bawełnianej satyny, a Twój wzrok rozpieści subtelna lamówka w kolorze inletu. Ale to, co naprawdę niezwykłe, kryje się wewnątrz naszych poduszek

3-komorowa konstrukcja poduszki – komfort w czystej postaci

Poduszki puchowe Luxury Sweet Dreams składają się z 3 komór – 1 wewnętrznej oraz 2 zewnętrznych.

Komory zewnętrzne – dla komfortu 

Komory zewnętrzne wypełniliśmy w 100% świeżym puchem kaczym I klasy. Puch delikatnie rozpływa się pod naciskiem głowy, dlatego nasze poduszki są tak miękkie. Zewnętrzna otulina z puchu zapobiega wydostaniu się piór przez poszycie poduszki, aby nic nie zakłócało Twojego snu.

Komora wewnętrzna – dla zdrowia

Komora wewnętrzna to serce każdej poduszki. Zawiera wypełnienie ze świeżego pierza kaczego i gęsiego. Pierze jest twardsze i bardziej sprężyste niż puch. Dzięki temu nasze poduszki podtrzymują głowę we właściwej pozycji i zapobiegają bólom szyi.

Wybierz poduszkę do spania nisko lub wysoko

Dla komory wewnętrznej możesz wybrać wypełnienie z przewagą pierza gęsiego lub kaczego. Jeśli lubisz spać wysoko, polecamy więcej puchu kaczego. Dla tych, którzy wolą spać nisko, odpowiednia będzie przewaga puchu gęsiego.

Poduszki z pierza na bezpieczny sen

Puch i pierze w naszych poduszkach są oczyszczane z wszelkich substancji i mikroorganizmów, które mogą wywołać alergie czy podrażnienia. Grubość poszycia dobraliśmy tak, aby nawet najdrobniejsza drobinka puchu nie wydostała się na zewnątrz.

Poduszka, która zostanie z Tobą na długo

Poduszki Luxury Sweet Dreams wypełniamy wyłącznie puchem I klasy. Szyjemy je w małej, polskiej szwalni z dbałością o każdy ścieg. Dzięki temu nasze poduszki są trwałe. Przy właściwej pielęgnacji ich żywotność to nawet 10 lat.

Czas na nową poduszkę? Przytul jedną z naszych