Luxury Sweet Dreams by AMIDOWN

Poduszki z pierza kaczego i gęsiego

Krótka drzemka czy głęboki sen? Poduszki Luxury Sweet Dreams zapewnią Twojemu ciału maksymalne odprężenie zawsze, gdy masz ochotę na relaks. Gdy dotkniesz naszej poduszki poczujesz gładką delikatność naszych wypełnień oraz poszycia, a Twój wzrok rozpieści subtelna biała bawełna oraz lamówka. Ale to, co naprawdę niezwykłe, kryje się w detalach naszych poduszek.

3-komorowa konstrukcja poduszki

Poduszki półpuchowe Luxury Sweet Dreams składają się z 3 komór – 1 wewnętrznej oraz 2 zewnętrznych.

Komory zewnętrzne – dla komfortu

Komory zewnętrzne – dla komfortu Komory zewnętrzne wypełniliśmy w 100% świeżym białym puchem kaczym lub gęsim I klasy. Puch delikatnie rozpływa się pod naciskiem głowy, dlatego nasze poduszki są tak miękkie. Zewnętrzna otulina z puchu zapobiega wydostaniu się piór przez poszycie poduszki, aby nic nie zakłócało Twojego snu.

Komora wewnętrzna – dla zdrowia

Komora wewnętrzna – dla zdrowia Komora wewnętrzna to serce każdej poduszki. Zawiera wypełnienie ze świeżego pierza kaczego lub gęsiego. Pierze jest twardsze od puchu i powoduje, że poduszka się nie odkształca pod ciężarem głowy . Dzięki temu nasze poduszki podtrzymują głowę we właściwej pozycji i zapobiegają bólom szyi


Wszystkie nasze produkty podzieliliśmy na kategorie

Kolekcja Koluda

Została stworzona dla osób którzy uwielbiają produkty najwyższej jakości. Jest to nasza najlepsza kolekcja. Dlaczego nazwa Koluda? Ponieważ tak nazywa się nasza Polska gęś, która daje nam najlepsze jakościowo pierze na całym świecie. Każda poduszka i kołdra jest wypełniona właśnie tym pierzem i puchami. 

Poduszki są nieziemsko delikatne, miękkie i lekkie a zarazem idealnie podtrzymują głowę w idealnej pozycji, dzięki wewnętrznej komorze która jest wypełniona krótkimi pół-puchowymi piórkami.

Komorę zewnętrzną wypełniliśmy 100%  Polskim białym puchem 900cuin, bez przebarwień, śnieżno-biały. Dzięki temu kompletnie nie czuć stosiny piórka, które znajduje się w komorze wewnętrznej. Poduszka jest sprężysta i delikatna w dotyku.

A poszycie? Mięciutki i miły w dotyku batyst bawełniany.  W komorze wewnętrznej bawełna jest grubsza, by nie przepuszczała piórek a w komorze zewnętrznej cienka, delikatna bawełna. A wykończyliśmy poduszki lamówką z domieszką jedwabiu w kolorze złota..

Zajrzyj tam by przeczytać o szczegółach

Kolekcja Premium

Druga w kolejności jeżeli chodzi o jakość. W tej kolekcji znajdziecie najwięcej wariantów, jeżeli chodzi o wypełnienie, rozmiary, wzór wykończenia i inne.  

Do kołder proponujemy 2 rodzaje wypełnienia: Polski puch gęsi 800 oraz puch kaczy 700. Oba wypełnienia oczywiście w klasie pierwszej o wysokich parametrach termoizolacyjnych. 

Do poduszek do komory wewnętrznej użyliśmy również dwóch rodzajów wypełnień: delikatnego półpuchu kaczego lub gęsiego, oba w proporcji 30% puchu do 70% piórek.

Poszycia do poduszek i kołder oczywiście muszą być inne.  Poduszka rządzi się swoimi prawami i zdecydowanie jest to trudniejszy produkt niż kołdra. Trzeba użyć inletu tak by nie przechodziły przez niego krótkie piórka, musi być delikatny a zarazem dość gruby. Nasz właśnie taki jest. 

Sprawdź kołdry i poduszki z tej kolekcji, jeśli chcesz wysokiej jakości produkt i nie zrujnować portfela 🙂

Kolekcja Dream

Ta kolekcja jest dla osób które chcą mieć 100% naturalny produkt, nie lubią syntetyków i jednocześnie mieć budżetowy zakup. 

Poduszki są oczywiście wykonane w konstrukcji 3 komorowej. Komorę wewnętrzną wypełniliśmy mieszanką półpuchowych, krótkich piórek z zawartością 15% puchu. Komorę zewnętrzną pozostawiliśmy pustą. Dzięki temu rozwiązaniu mamy podwójną protekcję, przed przedostawaniem się piórek z komory wewnętrznej.

Poszycie to biała bawełna o grubym, nie przepuszczalnym splocie o gramaturze 130gr. Taka gramatura pozwala nam jednocześnie zatrzymywać piórka w środku by nie przechodziły przez inlet a jednocześnie  jest wystarczająco delikatna i miła w dotyku

Jak każda nasza kolekcja, również i tak jest sygnowana Polską flagą.

Każdy produkt zapakowany jest w torbę do przechowywania,

Kolekcja ECO

Ta kolekcja jest poza pozostałą konkurencją. Jakościowo byśmy ją usytuowali na równi z kolekcją Premium. Ale, oczywiście wyróżnia ją przede wszystkim poszycie. Jest to 100% bawełna ale 70% tej bawełny zostało pozyskane z recyklingu, pozostałe 30% to świeża bawełna. Inlet jest delikatny o gramaturze 110gr, w kolorze ecru. 

Poduszki są o konstrukcji jedno komorowej, ale wypełnione jest puchem gęsim 60%. Dzięki temu sprężystość poduszki jest bardzo wysoka a drobne piórka nie są wyczuwalne. 

Poduszki i kołdry są zapakowane w  przydatne torby typu worek na śpiwór. Zdecydowanie możemy tą kolekcję polecić osobom, dla których dobro naszej planety leży blisko sercu. Ale również tym, którzy lubią spędzać czas na łonie natury np na kampingach czy wyprawach outdorowych. Dzięki świetnie zaprojektowanemu workowi, możecie zamienić swoje stare śpiwory na nasze ECO produkty i cieszyć się luksusem i wygodą spania podczas waszych wędrówek czy wypraw…

MM_28052

Wybierz poduszkę do spania nisko lub wysoko

Dla komory wewnętrznej możesz wybrać wypełnienie z  pierza gęsiego lub kaczego. Jeśli lubisz spać wysoko, polecamy wybrać poduszkę z 3 centymetrową  ścianką boczną. Będzie to grubsza poduszka. Dla tych, którzy wolą spać nisko, odpowiednią poduszką będzie poducha bez ścianki zewnętrznej. Zajrzyj do naszego sklepu online i wybierz odpowiednią poduchę dla siebie z wybranej przez Ciebie kolekcji

Poduszki z pierza na bezpieczny sen

Puch i pierze w naszych poduszkach są oczyszczane z wszelkich substancji i mikro-organizmów, które mogą wywołać alergie czy podrażnienia. Pierze i puchy zostały wyprane w 120st C przez minimum 45minut. To sprawia, że nasze wypełnienie jest czyste, pozbawione bakterii i jest bezpieczne dla alergików. 

Poduszka, która zostanie z Tobą na długo

Poduszki Luxury Sweet Dreams wypełniamy wyłącznie pierzem i puchem  klasy pierwszej. Grubość poszycia dobraliśmy tak, aby nawet najdrobniejsza drobinka puchu nie wydostała się na zewnątrz. Szyjemy je w naszej małej, polskiej szwalni z dbałością o każdy ścieg. Dzięki temu nasze poduszki są trwałe. Przy właściwej pielęgnacji ich żywotność to nawet 10 lat.

SPRAWDŹ JAK WYGLĄDA PODUSZKA O KONTRUKCJI 3 KOMOROWEJ – poniżej

Czas na nową poduszkę? Przytul jedną z naszych