Kolekcja Premium – poduszki i kołdry z naturalnego puchu i pierza

Marzy Ci się błogi odpoczynek na lekkiej jak chmurka poduszce? A może szukasz kołdry idealnej – nie za ciepłej, nie za zimnej…? Nasza kolekcja Premium to wysoko wyselekcjonowane materiały, ekologiczne rozwiązania i jakość, która zachwyca! Sprawdź, co dokładnie zawiera nasza kolekcja i dlaczego warto po nią sięgnąć!

Wysoka jakość bawełny i naturalne wypełnienia

Jakość klasy „Premium”

Kolekcja Premium, jak sama nazwa wskazuje, powstała z myślą o tych, którzy cenią zarówno bliskość z naturą, jak i najwyższej jakości materiały. Kołdry i poduszki do spania z tej kolekcji to idealnie dobrane półprodukty, by tworzyły produkt, dla wymagającego klienta. Dla klienta który szuka wysokiej jakości produktu w zrównoważonej cenie.  Do tej kolekcji, jak i do każdej innej, używamy wyłącznie wypełnień w klasie pierwszej. Mają państwo do wyboru dwa rodzaje Kolekcji Premium z wypełnieniem gęsim lub kaczym.  Wypełnienia dobraliśmy tak by były bardzo wysokiej jakości, były czysto białe, sprężyste, lekkie, pachnące, spełniające wymagania norm europejskich, oraz nie kosztowały fortuny. Każda kołderka, poduszka, rodzaj wypełnienia i inlet zostały dokładnie opisane w zakładkach kolekcji. Zajrzyj do każdej z nich by wybrać odpowiedni produkt dla siebie.   

Kolekcja PREMIUM składa się z kilkudziesięciu modeli zarówno poduszek, jak i kołder. Różne kształty, rozmiary i wypełnienia zapewniają naszym Klientom możliwość doboru produktu do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W kolekcji znajdziesz zarówno mniejsze egzemplarze, np. dla dzieci, jak i ogromne kołdry małżeńskie – do wyboru, do koloru!

Pierze i puchy zostały wyprane w 120st C przez min 45min. Dlatego jest pozbawione bakterii i jest bezpieczne dla alergików.

Poduszka jest wykonana w konstrukcji 3 komorowej. Ma jedną komorę wewnętrzną i dwie zewnętrze.  Tzn, że mamy podwójne zabezpieczenie przed przedostawaniem się piórka na zewnątrz. Tak jak byśmy mieli poduszkę w poduszce. Komora wewnętrzna jest wypełniona drobnym piórkiem lub półpuchem, a komora zewnętrzna puchem, lub jest pusta. W zależności jaki wariant poduszki wybraliście

Inlet wewnętrzny poduszki to 100% bawełna o gramaturze 130gsm a inlet zewnętrzny to również 100% bawełna o grubości 150gsm. Inlet zewnętrzny ma na swej powierzchni zewnętrznej delikatny włosek, tak jak brzoskwinka. Daje nam to delikatne i przyjemne uczucie w dotyku. Wszystko po to, aby ukoić Twoje zmysły! Ani nie poczujesz charakterystycznego zapachu, ani nie przeszkodzą Ci w dotyku drobne pióra. Jednocześnie nadal otrzymujesz 100% naturalny produkt, który pozwoli Ci poczuć w swojej sypialni bliskość z cyklem natury!

Kolekcja PREMIUM wyposażona jest w praktyczne opakowanie typu walizka. Dzięki niej transport i przechowywanie produktów są niezwykle łatwe. Dodatkowo otrzymujesz gwarancję aż 10 lat użytkowania! Jak to możliwe? Surowce, z których wykonywane są nasze poduszki do spania i kołdry, przechodzą dokładną selekcję i weryfikację jakości na każdym etapie. Szyjemy je w Polsce, w małej szwalni, gdzie możemy zwracać uwagę na najmniejszy nawet ścieg i każdą niteczkę.

Sprawdź produkty z tej niezwykłej kolekcji i wybierz te, które najlepiej odpowiedzą na Twoje aktualne potrzeby


Kolor lamówki

Wypełnienie

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Produkty
Luxury Dreams

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz -10% rabatu  na pierwsze zakupy. Bądź również na bieżąco z naszymi promocjami oraz ofertą produktów. Poznaj wskazówki i porady, jak wybrać kołdrę i poduszkę, zadbać o dobry sen oraz wiele więcej.

Sprawdź nasze pozostałe kolekcje i odkryj zalety naturalnej pościeli Luxury Sweet Dreams

Kolekcja

Eco

Kolekcja

Dream