This post is also available in: English (angielski) Deutsch (niemiecki) 日本語 (japoński)

Luxury Sweet Dreams

Kołdry z puchu kaczego i gęsiegozgodne z normą PN-En12934

Za Tobą ciężki dzień. Czujesz, jak powoli ogrania Cię senność. Idziesz do sypialni, wsuwasz się pod kołdrę, a po chwili Twoje ciało otula miękkie ciepło. Od stóp aż po ramiona. Równomiernie. Tak właśnie działają nasze kołdry. Wypełniamy je w 100% polskim białym puchem gęsim lub białym puchem kaczym i zamykamy pokryciem z puchoszczelnej tkaniny. Ale nie tak zwyczajnie.

Kasetonowa budowa kołder

Nasze kołdry mają konstrukcję kasetonową. Precyzyjny szew dzieli kołdrę na małe obszary, które wypełniamy puchem. Ścianki szwów mają 3 cm wysokości. Puch swobodnie unosi się w każdej części kołdry, ale nie przesuwa. Dlatego w naszych kołdrach nie występują tzw. „zimne miejsca”, które pojawiają się, gdy szew jest płaski. Kołdra kasetonowa zapewnia komfort niezależnie od tego, w jakiej pozycji lubisz spać.

Kołdry puchowe z puchem gęsim

Polski puch gęsi jest wyjątkowo sprężysty. Kłębki puchu gęsiego gromadzą dużo powietrza, dzięki czemu mają doskonałe właściwości termoizolacyjne. Wystarczy niewielka ilość gęsiego puchu, aby kołdra Cię ogrzała. Jeśli więc lubisz ciepłe, ale lekkie kołdry, te z gęsim puchem bez wątpienia sprawdzą się w Twojej sypialni.

Kołdry puchowe z puchem kaczym

Puch kaczy ma dużą gęstość, jest nieco cięższy od puchu gęsiego, jednak równie dobrze izoluje od zimna i odprowadza wilgoć. Wierz nam – kołdra z puchem kaczym ogrzeje nawet największego zmarzlucha. Do naszych kołder używamy wyłącznie wypełnienia klasy I, bez żadnych domieszek

Kołdra puchowa na bezpieczny sen

Wszystkie nasze kołdry mają pokrycie z batystu bawełnianego. Splot tkaniny jest dobrany tak, aby puch nie mógł przedostać się przez inlet. Odpowiednia gęstość tkaniny ogranicza także rozwój roztoczy. Obawiasz się, że kołdra z puchu to murowana alergia? Gwarantujemy, że nawet osoby uczulone na kurz czy borykające się z astmą mogą spać bezpiecznie pod naszymi kołdrami.

Kołdra, która zostanie z Tobą na długo

Nasze kołdry powstają w małej, polskiej szwalni. Używamy materiałów z najwyższej półki – puchu I klasy oraz delikatnego, ale szczelnego inletu. Dzięki temu nasze kołdry puchowe to inwestycja na lata.

Wyporność puchu Luxury Sweet Dreams

Czas na nową kołdrę? Okryj się jedną z naszych