Luxury Sweet Dreams

Pierze i puch z francuskiej kaczki

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ SNU

Życie zgodne z rytmem natury

Biała kaczka „Barbarie” żyje we francuskich Pirenejach. Chłód, przeszywający wiatr i deszcze – klimat nie rozpieszcza tych kaczek. Na szczęście ich gęste upierzenie jest w stanie ochronić je od zimna i wilgoci. Czy można się dziwić, że właśnie z francuskiej kaczki „Barbarie” powstaje lekki, ciepły i trwały puch do poduszek i kołder?

Teraz już rozumiecie nasz wybór ?

My także używamy pierza i puchu z kaczki „Barbarie”.

I to z najlepszych fabryk.

Francuski puch kaczy

NAJWYŻSZY STANDARD

Gęste, przewiewne puchy

Puch kaczy ma bardzo wysoką wyporność – tysiące pierzastych odnóżek w każdym kłębku splatają się ze sobą, aby zatrzymać pod kołdrą ciepło. Jednocześnie puch z kaczki pozwala na swobodną cyrkulację powietrza i odprowadza z ciała wilgoć. Dzięki temu podczas snu nie wybudzi Cię ani zimno, ani uczucie przegrzania.

Czysty kolor i zapach

Puch z kaczki „Barbarie” jest idealnie biały i nie prześwituje przez delikatne poszycie kołder i poduszek. Nie obawiaj się także charakterystycznego kaczego zapachu. Współpracujemy wyłącznie z fabryką, która do perfekcji opanowała proces obróbki pierza kaczego i całkowicie usuwa jego pierwotny zapach.

Sprężysta, lekka budowa

Puch kaczy jest nieco mniej elastyczny niż puch gęsi, jednak także zapewnia sprężyste wypełnienie. Wysoka gęstość puchów kaczych powoduje, że stosunkowo niewielka ilość puchu zapewnia ciepło podczas snu. Kłębki puchu mogą swobodnie unosić się w komorach poduszek i kołder, przez co są one miękkie, puszyste, a jednocześnie trwałe.

Puch francuskiej kaczki

BEZ ALERGII I PODRAŻNIEŃ

Poduszki i kołdry z puchem kaczym nadają się nawet dla osób z alergiami. Używamy wypełnienia kaczego, którego bezpieczeństwo potwierdzają specjalistyczne certyfikaty. Zanim puch kaczy trafi do Twojej poduszki czy kołdry jest prany w temperaturze 120°C, aby usunąć pył, bakterie i mikroorganizmy. Struktura kaczego puchu odprowadza wilgoć potu i nie przegrzewa ciała, dlatego roztocza kurzu domowego nie mają warunków, aby się rozwijać.

Masz ochotę na niczym niezmącony sen?