Luxury Sweet Dreams

Pierze i puch z polskiej gęsi

OTUL SIĘ ZDROWYM CIEPŁEM

Polska Gęś Kołudzka

O aksamitnym, białym upierzeniu, odporna na letnie upały i zimowe mrozy, karmiona owsem i pasąca się wolno w naturalnych warunkach – taka jest polska gęś kołudzka. Już od 50 lat ten gatunek gęsi dostarcza pierza i puchu, które zachwycają swoją miękkością i świetnymi właściwościami izolacyjnymi. 

Poduszki i kołdry Luxury Sweet Dreams wypełniamy wyłącznie puchem z polskiej gęsi kołudzkiej.

Teraz już rozumiecie nasz wybór ?

Polski puch gęsi

NAJWYŻSZY STANDARD

Czysty, biały kolor

Pierze i puch z polskiej gęsi nadają się idealnie pod delikatne poszycia kołder i poduszek. Puch gęsi ma jednolity, biały kolor bez plam i przebarwień, a podczas produkcji jest starannie oczyszczany z drobinek pyłu. Dzięki temu kolor puchu nie przebija spod inletu, a Ty możesz użyć naszych kołder i poduszek nawet w najbardziej luksusowej sypialni.

Duże, rozwinięte puchy

Kłębki puchu składają się z miliona puszystych odnóżek, które splatają się ze sobą i zatrzymują powietrze. Im więcej odnóżek, tym puch ma lepsze właściwości termoizolacyjne. Piórko puchu gęsi kołudzkiej składa się z prawie 2 milionów puszystych promyków, które utrzymają idealną ciepłotę ciała.

Lekka, sprężysta struktura

 Puch z polskiej gęsi odznacza się wysoką sprężystością. Możesz go dowolnie zgnieść, a on wróci do pierwotnego kształtu. Dlatego poduszki i kołdry z puchem i pierzem gęsim są tak wygodne i trwałe. Do tego jedno ziarno puchu gęsiego waży nie więcej niż 0,002 g, więc kołdry są bardzo lekkie. Gwarantujemy, że leżąc pod naszą kołdrą, poczujesz wyłącznie ciepło.

Puch polskiej gęsi

BEZ ALERGII I PODRAŻNIEŃ

Obawiasz się, że poduszki i kołdry z pierza i puchu mogą wywołać uczulenie? Puch, którego używamy, spełnia najwyższe standardy higieniczne. Puch w procesie produkcji prany jest w temperaturze 120°C, aby usunąć pył, bakterie i mikroorganizmy. Ponadto puch z polskiej gęsi, mimo dużej gęstości, świetnie odprowadza wilgoć potu i pozwala skórze swobodnie oddychać. Roztocza kurzu domowego nie mają szans rozwinąć się w suchym środowisku. Dlatego poduszki i kołdry z puchem gęsim zapewnią zdrowy sen nawet osobom zmagającym się z alergią.

Masz ochotę na niczym niezmącony sen?