Czas i koszty dostawy

Czas dostawy:

 

Staramy się, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej, na terenie PL zwykle trwa to nie dłużej niż 5 dni od momentu złożenia zamówienia. Przy dużej liczbie zamówień czas ten może się wydłużyć nawet do 14 dni od momentu złożenia zamówienia. Informację o planowanym czasie realizacji Twojego zamówienia otrzymasz drogą elektroniczną.

W przypadku braku dostępności danego produktu  gdy nie będziemy w stanie zrealizować Twojego zamówienia w zadeklarowanym czasie, skontaktujemy się z Tobą .

Czas dostawy dla odbiorców zagranicznych zgodny z obowiązującym standardem operatorów kurierskich.

Koszt dostawy:

 

Wszystkie przesyłki krajowe  oraz międzynarodowe wysyłane są paczkami priorytetowymi przez firmy kurierskie ( DPD, GLS, DHL, UPS) . Klient upoważnia Sprzedającego do zawarcia umowy o świadczeniu usług kurierskich w jego imieniu i na jego rachunek.

  1. Koszt dostawy zamówienia na terenie PL, którego wartość nie przekracza 499 zł pokrywa Klient.
  2. Koszt dostawy zamówienia na terenie PL o wartości powyżej 499 zł pokrywa Sprzedający.
  3. Koszt dostawy na terenie PL według obowiązującego cennika firmy kurierskiej wynosi średnio od 20- 40 zł. ( w zależności od wielkości przesyłki) . Koszt jest on doliczany podczas składania zamówienia i wykazywany Klientowi w dokumencie zakupu.
  4. Koszt dostawy międzynarodowej ustalany jest indywidualnie zgodnie z obowiązującym cennikiem operatorów kurierskich , koszt  jest różny w zależności od gabarytu przesyłki oraz kraju dostawy.

Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w jego dostawie spowodowane podaniem błędnych danych teleadresowych przez Klienta. Aby uniknąć takiej sytuacji należy poprawnie wypełnić pola formularza rejestracyjnego.

Porozmawiajmy o Twoim śnie

O poduszkach i kołdrach puchowych wiemy naprawdę sporo.
KONTAKT